Ślubowanie posłów na Sejm VIII Kadencji

Warszawa, 12 listopada 2015 r.

W Sali Plenarnej Sejmu przy ul. Wiejskiej 4/6/8 odbyło się uroczyste ślubowanie posłów.

 

Joanna Mucha, posłanka na Sejm VIII Kadencji składa ślubowanie

 

Dorota Niedziela i Joanna Mucha

 

Kornel Morawiecki (Kukiz' 15)
Marszałek Senior złożył ślubowanie jako pierwszy.

 

Paweł Kukiz (Kukiz' 15)

 

W środkowym rzędzie:

Kamila Gasiuk-Pihowicz (Nowoczesna Ryszarda Petru), Paweł Kukiz (Kukiz' 15), Grzegorz Długi (Kukiz' 15),

Elżbieta Radziszewska (Platforma Obywatelska).

W dolnym rzędzie:

Grzegorz Schetyna (Platforma Obywatelska), Cezary Grabarczyk (Platforma Obywatelska).

 

Piotr Apel (Kukiz' 15)

 

Grzegorz Długi (Kukiz' 15)

 

Agnieszka Ścigaj (Kukiz' 15)

 

Barbara Chrobak (Kukiz' 15)

 

Elżbieta Borowska (Kukiz' 15)

 

Robert Winnicki (Kukiz' 15)

 

Piotr Liroy-Marzec (Kukiz' 15)

 

Ryszard Petru (Nowoczesna Ryszarda Petru)

 

Monika Rosa (Nowoczesna Ryszarda Petru)

 

Adam Szłapka (Nowoczesna Ryszarda Petru)

 

Joanna Scheuring-Wielgus (Nowoczesna Ryszarda Petru)

 

Ewa Lieder (Nowoczesna Ryszarda Petru)

 

Barbara Dolniak (Nowoczesna Ryszarda Petru)

 

Ryszard Terlecki i Jarosław Kaczyński (Prawo i Sprawiedliwość)

 

Beata Szydło (Prawo i Sprawiedliwość)

 

Antoni Macierewicz (Prawo i Sprawiedliwość)

 

Mariusz Kamiński (Prawo i Sprawiedliwość)

 

Krystyna Pawłowicz i Jan Krzysztof Ardanowski (Prawo i Sprawiedliwość)

 

Jacek Sasin (Prawo i Sprawiedliwość)

 

Maria Zuba (Prawo i Sprawiedliwość)

 

Anna Krupka (Prawo i Sprawiedliwość)

 

Andrzej Sośnierz (Prawo i Sprawiedliwość)

 

Anna Elżbieta Sobecka (Prawo i Sprawiedliwość)

 

Tadeusz Cymański (Prawo i Sprawiedliwość)

 

Krzysztof Czabański (Prawo i Sprawiedliwość)

 

Anna Czech (Prawo i Sprawiedliwość)

 

Ewa Kopacz (Platforma Obywatelska)

 

Grzegorz Schetyna (Platforma Obywatelska)

 

Elżbieta Radziszewska (Platforma Obywatelska)

 

Urszula Augustyn (Platforma Obywatelska)

 

Izabela Katarzyna Mrzygłocka (Platforma Obywatelska)

 

Kazimierz Plocke (Platforma Obywatelska)

 

Bożenna Bukiewicz (Platforma Obywatelska)

 

Krystyna Szumilas (Platforma Obywatelska)

 

Waldy Dzikowski (Platforma Obywatelska)

 

Danuta Pietraszewska (Platforma Obywatelska)

 

Sławomir Neumann (Platforma Obywatelska)

 

Jacek Protasiewicz (Platforma Obywatelska)

 

Magdalena Kochan (Platforma Obywatelska)

 

Włodzimierz Karpiński (Platforma Obywatelska)

 

Marzena Okła-Drewnowicz (Platforma Obywatelska)

 

Henryka Krzywonos-Strycharska (Platforma Obywatelska)

 

Dorota Niedziela (Platforma Obywatelska)

 

Władysław Kosiniak-Kamysz (Polskie Stronnictwo Ludowe)

 

Andżelika Możdżanowska (Polskie Stronnictwo Ludowe)

 

Marek Sawicki (Polskie Stronnictwo Ludowe)

 

Eugeniusz Kłopotek (Polskie Stronnictwo Ludowe)

 

Piotr Zgorzelski (Polskie Stronnictwo Ludowe)

 

Zdjęcia: Robert Ostrowski